Janov u Dačic - Rekreační středisko

tel.: 603 741 095 | e-mail: jakub.rybar@email.cz


Informace k pobytu školy v přírodě

Informace pro školy v přírodě a školní výlety

Sportovní vybavení - k zapůjčení jsou připraveny míče (fotbalový, basketbalový a volejbalový), instalována bude volejbalová síť, připraveny budo sportoviště v areálu - malé fotbalové hřiště, basketbalové a volejbalové hřiště, stoly na stolní tenis (pálky a míčky na stolní tenis je nutné vzít vlastní). Areál je oplocený a udržovaný.

Pitný režim - k jídlu a svačinám, včetně polévky, 2 l/den/os., čaj nebo šťáva

Jídleníček - předložen na vyžádání

Ohlášení ŠvP - ohlášení školy v přírodě příšlušné hygienické stanici v Jindřichově Hradci proběhne před začátkem škol v přírodě v průběhu měsíce dubna

Pitná voda - rozbor pitné vody bude vyhotoven před školami v přírodě společností Agrola se sídlem v J. Hradci a zaslán na adresu školy v případě vyžádání.

Rozmístění pokojů a lůžek - aktuální rozpis lůžek k jednotlivým pokojům bude zaslán spolu s ostatními informacemi. Pro hladký průběh ubytování a přípravy pokojů a jednotlivých lůžek doporučuji rozpis vyplnit a označit vybraná lůžka. Klíče k jednotlivým pokojům je možné si vyžádat. Klíče k hlavnímu vchodu budou automaticky k dispozici.

Zdravotník - v případě potřeby je možné využít lednici na léky, která bude k dispozici. Praktický lékař a pohotovost je v Dačicích, 13 km od Janova.

Doprava - zajištění dopravy od budovy školy až na Janov a zpět dle dohody. Faktura za dopravu přijde na adresu školy. Pokud si vyberete nějaký výlet, je vhodné autobus objednat dopředu. Výlet je možné vybrat i na místě. Výlet autobusem se platí dopravci v místě hotově.

Obchůdek - pro děti v průběhu pobytu bude otevřen obchůdek se sladkostmi a různými pamlsky. Je možné zakoupit také pohled.

Noční bojová hra - pokud chcete pro děti uspořádat noční bojovku, jsou k dispozici velké sklenice na svíčky a pomůžeme s naplánováním trasy.

Disko - pokud budete chtít uspořádat pro děti disko, je to možné. Můžete využít zesilovač a reproduktory. Zdroj hudby a nosiče hudby je nutné mít vlastní.

Výlety v okolí Janova

Partneři: