Janov u Dačic - Rekreační středisko

tel.: 603 741 095 | e-mail: jakub.rybar@email.cz


Pobyty pro cyklisty

Janov u Dačic, Slavonic, Starého Hobzí


Rekreační středisko se nachází mezi malebnými a cyklisty vyhledávanými městečky Slavonice a Dačice. Na pomezí jižních Čech a Moravy v blízkosti České Kanady u překrásného údolí řeky Dyje. Na kraji chráněné oblasti v místě s hustou sítí cyklostezek s možností využití příhraničních tras po výborně udržovaných rakouských cestách.

Pro skupinové pobyty máme připraveny trasy dle výběru a zdatnosti na každý den pobytu. Na vyžádání lze nabídnout doprovodné vozidlo. Úschova kol v areálu, možnost oprav kol, zapůjčení map, vůdce skupiny.

Okolí: Slavonice, Dačice, údolí řeky Dyje, Jemnice, Jindřichův Hradec, Bítov, Landštejn, Česká Kanada a všude přítomná krásná příroda, výlety v okolí.

Ubytování: dvoupokoje se soc. zařízením, chatičky.

Volnočasové aktivity v areálu: volejbalové hřiště, basketbalové hřiště, ruské kuželky, fotbálek, petangue, stolní tenis, příjemné posezení u něčeho dobrého…

 

Certifikované středisko: Cyklisté vítáni

 

Dovolujeme si Vám doporučit služby značkové prodejny a servisu KOLA NA STATKU

Informace a objednávky:

email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Partneři: