Janov u Dačic - Rekreační středisko

tel.: 603 741 095 | e-mail: jakub.rybar@email.cz


Letní tábor Janov

Připravujeme pro děti propracovaný program a dobře organizovaný pobyt. Hry pro děti připravují zkušení vedoucí. Letní tábor je pro děti dobrodružstvím a pro mnohé novou výzvou naučit se novým věcem a hry, které jsou připraveny budou děti učit nové a dosud nepoznané dovednosti.

Jak se přihlásit?

Vyplňte závaznou přihlášku. Podrobné materiály si, prosím, pečlivě přečtěte a věnujte všem tiskopisům pozornost.

 

Proč jet s námi na letní dětský tábor?

Vedoucí

Vedoucí jsou na táboře pro děti! Že to je samozřejmé? Není, ale mi to víme a chováme se podle toho. Naši vedoucí jsou zkušení. Rekrutovali se z táborových dětí a doplňovali tak svůj táborový tým vedoucích. Každého člena týmu vedení zná osobně. Prošel školením a vědomosti a zkušenosti si doplňuje každý rok na táboře. Kurz první pomoci, potvrzení pro práci s dětmi, zdravotní průkaz, školení bezpečnosti práce tím vším vedoucí pravidelně prochází. Vedoucí se také účastní táborových praktik přímo v areálu LDT Janov.

Propracovaný program

Propracovaný program. Mokrá a suchá varianta, hry, soutěže, turnaje, dopolední program, odpolední program, večerní program, pouť, vědomostní soutěže, celotáborová hra, výlety,

Autobusová doprava

Autobusová doprava z Prahy. Praha je místem společného odjezdu a příjezdu. Využíváme ověřených autobusových dopravců.

Strava

Strava pětkrát denně je pestrá a jídelníček předkládán hygienické stanici v Jindřichově Hradci. Celodenní pitný režim.

Zázemí

Středisko Janov slouží od jara pro školy v přírodě a jiné skupinové dětské akce. Je tak pod kontrolou krajské hygienické stanice a splňuje všechny náročné normy a předpisy. Technické zázemí pro vedoucí a hlavní zděná budova umožňuje využít klubovny a velkou jídelnu pro mokru variantu a je tak program pro děti zajištěn za jakéhokoli počasí. Součástí je také ordinace s potřebným vybavením a oddělená marodka pro kluky a holky. V oploceném areálu jsou hřiště - volejbal, nohejbal, basketbal a malý fotbal.

Zdravotní služba

Pro nadcházející léto jsem získal pro náš tábor profesionálního záchranáře. Vždy byla funkce zdravotníka prioritou! Letos máme zdravotníka profesionála, který na víkendové akci proškolil vedoucí našeho tábora. Moderní trendy v záchraně lidského života jsme si vyzkoušeli, abychom byli co nejlépe připraveni. Zdravotník má k dispozici vybavenou ordinaci ve zděné budově. Marodka je také v hlavní zděné budově a má vlastní sociální zařízení pro kluky a holky.

Informační servis pro rodiče

Na uvedený mail, budou rodičům zasílány informace o průběhu LDT.

Na uvedený kontaktní mobilní telefon budou zaslány informační sms (informace o příjezdu na LDT, o průběhu po týdnu a před odjezdem).

Editace obsahu webové prezentace o programu v průběhu pobytu na LDT.

Věřím, že tyto informační kanály Vás budou dostatečně informovat o průběhu LDT.

Informace pro rodiče

Informace získáte zde.

Letní dětský tábor Janov

Tradice, zkušenosti, příprava a především láska k dětem a táborům nás předurčuje připravit kvalitní letní dětský tábor.

Partneři: